BALIKESİR’E ELİ DOLU DÖNÜYOR

3.01.2022 14:29:23

MUTLU AYDEMİR’DEN ANKARA ÇIKARMASI! AYDEMİR’DEN ARDI ARDINA BÜYÜK MÜJDELER, BÜYÜK HİZMETLERLE BALIKESİR’İ PARLATAN VEKİL ANKARA’DA KOŞTURUYOR, BALIKESİR’E KAZANDIRIYOR’

ÇALIŞMALAR HIZLANDI, AYDEMİR BALIKESİR’E ELİ DOLU DÖNÜYOR!

 

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul İle Birlikte Sanayi Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret eden Mutlu Aydemir Kepsutta yeni bir ‘’İhtisas Organize Sanayii Bölgesi’’ kurulması için anlaşmaya vardı, Kepsut’a baraj müjdesinden sonra ‘’Organize Sanayii’’ müjdesini de veren Mutlu Aydemir çalışmalara hemen başlanmasını sağladı.

MÜJDELERE DOYMUYOR!

Sağlık Bakanı Yardımcısı Halil Erdemir’i ziyaret ederek Kepsut’a ‘’ Devlet Hastanesi’’ yapılması adına da görüşmelerde bulunan Aydemir hiçbir ihtiyacı atlamadan Ankara’da çalınmadık kapı bırakmadı.

DEV PROJELERİN BALIKESİR’E KAZANIMINDAN GURUR DUYUYORUZ.

Devlet Su İşleri Genel Müdürü Kaya Yıldız ile görüşen Mutlu Aydemir dev yatırımı adım adım takip ediyor. Kepsut Belediyesi Başkanı İsmail Cankul ve Başkan yardımcısı Feyzullah Uygur’un da bulunduğu ziyarette ilçenin değerini artıran projenin Kepsut için önemi ve yatırım büyüklüğü konuşuldu, Başkanlar Kepsut için güzel haberleri aldı.

Balıkesir’e bu dönem yapılan en büyük yatırım olan 728 milyonluk Kepsut barajı ihalesinin ayrıntılarını görüşen vekil Aydemir, durmak yok hizmete devam diyor.

BALIKESİR'İN GERDANLIĞI ORTAYA ÇIKIYOR!

Devlet Su İşleri Genel Müdürüyle olan ziyarette Kepsut müjdeleriyle beraber Balıkesir merkezdeki ‘Çayderesi İhale Süreci’ de ele alındı, Mutlu Aydemir Balıkesir adına şehrin merkezindeki Çayderesinin önemini belirterek yapılacak olan çalışmaları titizlikle takip ettiklerini belirtti.

İLÇE İLÇE, ADIM ADIM YENİLENEN BALIKESİR'E DEĞER KATAN HİZMETLER!

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile de görüşen Mutlu Aydemir,            

Dursunbey Belediyesi Başkanı Ramazan Bahçavan, Marmara Adalar Belediyesi Başkanı Süleyman Aksoy ve AK Parti Susurluk İlçe Başkanı Melih Bağırgan ile ziyarette bulundu.

Dursunbey ve Dursunbey Organize Sanayiye, Marmara Adası’na, Susurluk Göbel’e Doğalgaz ulaştırılması ve vatandaşlarımızın doğalgaz rahatlığına kavuşması için sözünü aldı, olumlu sonuçlanan görüşmelerle yüzü gülen, Balıkesir denince akan sular durur diyen, her makamda şehrin adını ön plana taşıyan ve çalışkanlığıyla gönülleri kazanan Vekil Mutlu Aydemir Balıkesir için Ankara çıkarmasından eli dolu döndü.