Kadınların Erkeklerde Çekici Bulduğu 5 Şey

1

Optik Gözlük

Stockholm Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırmaya göre kadınlar, gözlük takmayan erkeklere oranla, takanları daha fazla ilgi çekici buluyor. Peki bunun nedenini hiç düşündünüz mü? Gözlük aslında bir zeka belirtisi. Ve kadınlar zeki erkekleri sever. Pazılarınızın büyüklüğünden önce, size üstünlük sağlatacak şey beyninizdir!

2

Gri Saçlar

Gözlük gibi gri saç da olgunluk ve tecrübenin göstergesidir. Son zamanlarda büyük bir çevrimiçi buluşma sitesi tarafından yapılan bir ankete göre, kadınların yüzde 72’si gri saçların ’seksi’  ve ’çekici’ olduğunu belirtti. Saçlarınız genç yaşta grileşmiş olsa bile, bu görünüme sahip olmak size duyulan güveni artırıyor. Dikkat edin, boyanmış saçlardan bahsetmiyoruz. 

3

Pastoral Hobiler

İlginçtir ki, saatlerini bahçede geçiren erkekler, kadınlara oldukça çekici geliyor. Neden diye düşünürseniz, bitkileri beslemek hem sabır hem de şefkat gösterebilme kapasitenizi ortaya koyar. Ayrıca küçük bir bilgi! Uzmanlar haftada 30 dakikayı bahçede geçirmenin, yataktaki performansınızı artırabileceğini söylüyor. Nasıl olduğu konusunda bir fikrimiz yok, ancak denemeye değer.

 

4

Yara İzleri

Başta garip gelebilir ama yara izleri sizi hasarlı bir ürün olarak göstermez. Çünkü kadınlar savaş yaralarınızın ardındaki hikayelerden etkilenirler. Ayrıca size gizem, sağlamlık ve erkeklik havası verir. Liverpool Üniversitesi tarafından yapılan araştırma; kadınların yara izlerini, cesaret ve sağlıkla ilişkilendirdiğini belirtti.

5

Kalın Kaşlar

Bir çift kalın kaş kadınlar tarafından gerçekten beğenilen bir şey. Dağınık ve karmaşık görünenlerden bahsetmiyoruz. Gözlerinizi ortaya çıkaran kalın kaşlarınız sayesinde, gözlerinize dikkat çekebilir ve bakışlarınızla kadınları etkileyebilirsiniz. Ve unutmayın ki; erkeklik hormonunun en önemlisi testosteronun en belirgin hali vücudunuzdaki tüylerdir.


-kk