Balıkesir Akp li İlçe Başkanının Yılbaşı Paylaşımı Tepki Çekti

Akp Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu’nun Yılbaşı Gecesi Çekip Sosyal Medyada Yayınladığı Resimli Paylaşım Vatandaşlar tarafından tepki çekti.

Balıkesir Karesi Akp İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu Yılbaşı gecesi Dünürleri ve çocuklarıyla birlikte Yılbaşı Yemeğinde bir araya gelmesi Tepkiyle karşılanmış ve sosyal medyada yapılan paylaşımın altına çok sayıda tepki yorumları yapıldı.

İçişleri Bakanlığı, 81 ilin valiliğine yılbaşında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamalarıyla ilgili ek genelge gönderdi. Genelgeye göre, konaklama tesisleri ve kiralık villa benzeri yerler dahil hiçbir mekânda yılbaşı partisi ya da kutlaması yapılmasına izin verilmeyecek. Genelgede yılbaşı kutlamalarının yapılmamasının bir ”tercih” değil; bir ”zorunluluk” olduğu belirtilmişti.

Bu genelgeye göre Güvenlik güçlerinin herhangi bir yaptırım yapıp yapmadığı.yapıp yapmayacağı merakla bekleniyor.Konuyla ilgili aldığımız çok sayıdaki eleştiride vatandaşların ‘Bizlere Maske Takmamaktan,yaptırımlara uymamaktan ceza yazan kolluk kuvettleri Akp li olunca ceza yazılmıyor” diye sitemde bulunmakta..

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Puan Verin
Yorumunuz
NOT: Küfür, hakaret, tehdit vb. gibi yorumlar yetkili ekibimiz tarafından onaylanmayacaktır.