16 Ocak 2021 Cumartesi
Logo

Eşinize istediğinizi yaptırabilmenin yollarını açıklıyoruz!


27-11-2020
Eşinize istediğinizi yaptırabilmenin yollarını açıklıyoruz!

İnsanların hayat boyunca yaptıkları en önemli seçim eştir. Evlilik hayatın tamamen değişmesine neden olan etkili bir müessesedir. Çoğu zaman tüm hayatın birlikte geçirileceği kişi olan eşler, kurulacak ailenin temelini oluştururlar. Eşler arasında özellikle kadınların eşlerinden en çok şikâyet ettikleri konu istediklerini yaptıramamalarından kaynaklanmaktadır. Ufak taktiklerle bu duruma çözüm bulmak kolaydır. Eşinize istediğinizi yaptırmanın yollarını bilerek doğru uygularsanız; hedefinize ulaşabilirsiniz.

Ön Hazırlık Önemli

Eşinize istediğinizi yaptırmanın yollarına bakıldığında en önemli taktik eşinizin konuyla ilgili düşüncelerini bilmektir denebilir. İsteğinize bağlı olan konuyla ilgili eşinizin ağzını yoklayarak düşüncelerini öğrenebilir. Böylece adım adım hareket edebilirsiniz. Karşı tarafın düşüncelerini bilmek ve ince noktalardan konuya değinmek daha olumlu adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. Ayrıca eşinizin nelerden hoşlandığını bilirseniz eşinize istediğinizi yaptırmanın yollarında ikinci adımı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Eşinizin kalbine giden yolu bilmeniz; istenecek şeyden önce onun gönlünü yapmanız açısından önemlidir. Ön hazırlık bir yumuşama sağlayacak ve istediğiniz şey bir anda kendisi için olumsuz bir şey gibi görünmeyecektir.

Uzun Dönem Hazırlıklar

İsteyeceğiniz şeyin boyutuna göre isteyeceğiniz şey için çok öncesinden çalışmalara başlayabilirsiniz. Bu süreçte tam eşinizin istediği gibi bir eş olabilir ve kendisini şaşırtabilirsiniz. Uzun dönemde yapılan hazırlıkların eşin genel olarak mutlu olmasına etki edecek ve isteyeceğiniz şeyi daha kolay kabul etmesini sağlayacaktır. Eşin mutlu olması, talepleri daha yumuşak karşılaşmasına doğrudan etki eder. Ancak bu süreci çok iyi ayarlamalı; eşinizin değişiminize gerçekten inanmasını sağlamalısınız. Bu durumda çok çaba sarf etmeden eşiniz sizin değiştiğinizi, kendisini mutlu ettiğinizi fark edecek; kendiliğinden sizi ödüllendirmek isteyecektir. Bu adımları doğru uygulayıp ödüllendirilme aşamasına gelmişseniz zaten isteğiniz kolay bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır.

-kk


Aramalar : iliskiler, ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
Balıkesirspor’un hocası İstanbulspor maçını kazanmak için Gideceğiz dedi
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
Levent Özenç
Levent özenç Yazdı! 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü!
ÖMER FATİH İKİZ
Balıkesirde Almanca’yı Çok İyi Bilen Takım Arkadaşları Arıyoruz Yüksek Maaş Sigorta Yüksek Pirim
Osman Yurdusev
BALIKESİR’DE 26 ÖĞRETMENE GÖZALTI ŞOKU! İşte İsimleri !
ANKETLER (Tümü)
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.