16 Ocak 2021 Cumartesi
Logo

BİZİ BAYAN RESİMLERTİ KOYUYORUZ DİYE ELEŞTİRENLER BU HABER SİZİN İÇİN

HABERLER .COM KANAL 7 Nİ,N YAN KURULUŞU OLARAK GÖREV YAPTIĞI ÖNE SÜRÜLÜYOR JERGÜN BU SİTEDE ONLARCA CIPLAK BAYAN RESİMLERİ KONULUYOR ! BİZİ ELEŞTİRENLER BUNU GÖRMÜYORLAR

Khloe Kardashian, Ablasına Özenip Çıplak Poz Verdi

     Kardashian ailesinin fazla kilolarıyla en çok başı dertte olan üyesi Khloe Kardashian, ablası Kim’e özendi ve deyim yerindeyse onunla rekabet eden bir poz verdi.

Khloe Kardashian, Ablasına Özenip Çıplak Poz Verdi

Khloe Kardashian bundan birkaç ay önce bir dergi için cüretkar pozlar verirken biraz tereddüt ettiğini söylemişti. Ama belli ki artık kendinden eskisine oranla çok daha emin ve çıplaklıktan korkmuyor.

ABLASINA ÖZENDİ, ÇIPLAK POZ VERDİ

Kardashian ailesinin fazla kilolarıyla en çok başı dertte olan üyesi Khloe Kardashian, ablası Kim’e özendi ve deyim yerindeyse onunla rekabet eden bir poz verdi.

İNTERNET SİTESİNDE PAYLAŞTI

Khloe Kardashian, ailesiyle birlikte rol aldığı TV şovunun senaryosu gereği gittikleri St. Barts adasında çekilen çıplak pozunu internet sitesinde paylaştı.

31 yaşındaki yıldız bu pozunun nasıl çekildiğini şöyle anlattı: "St.Barts tatilinde Joyce Bonelli, Jen Atkin ve onun fotoğrafçı kocası Mike Rosenthal da bizimle birlikteydi. Hazırlıksız bir çekim yapmaya karar verdik. Sonunda bu poz ortaya çıktı.

"BU CESARETİ NEREDEN BULUYORUM"

"Khloe Kardashian "Her ne kadar bedenimi bu şekle sokmak için çok çalışmış olsam da yine de bu poza baktığımda bu cesareti nereden bulduğuma şaşırıyorum" diye yazdı sitesine.

ÖZEL DİYETLE 25 KİLO VERDİ

Ailesinin "en çirkin" üyesi olduğunu yıllardır söyleyen Khloe Kardashian fiziksel görüntüsünü bugünkü haline getirebilmek için çok fazla uğraştı. İki yılı aşkın bir süre içinde de 25 kilo verdi. Khloe Kardashian, 25 kiloyu özel bir diyet uygulayarak ve çok sıkı spor yaparak verdiğini de sözlerine ekledi.


Aramalar : SEKSiKADiN,,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Resimler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
Balıkesirspor’un hocası İstanbulspor maçını kazanmak için Gideceğiz dedi
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
Levent Özenç
Levent özenç Yazdı! 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü!
ÖMER FATİH İKİZ
Balıkesirde Almanca’yı Çok İyi Bilen Takım Arkadaşları Arıyoruz Yüksek Maaş Sigorta Yüksek Pirim
Osman Yurdusev
BALIKESİR’DE 26 ÖĞRETMENE GÖZALTI ŞOKU! İşte İsimleri !
ANKETLER (Tümü)
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.